Oferta

Góralskie Praliny Coctail-Bar Krupówki 38 to miejsce wyjątkowe, łączące ze sobą najlepsze tradycje cukiernicze, wraz z klimatem Zakopanego, a zarazem stanowiące ostoję pomagającą zatrzymać czas, który na ciągle zatłoczonych Krupówkach zdaje się pędzić jak oszalały.

Góralskie Praliny Coctail-Bar to prawie dwudziestoletnia tradycja i kunszt w sztuce jaką niewątpliwie stanowią nasze wyroby, których produkcją zajmują się ludzie pełni pasji i wyobraźni, bogaci w doświadczenie w swoich zawodach.

ŚNIADANIA - LUNCH - PRZEKĄSKI - DESERY - CIASTA - CIASTECZKA - GOFRY - TORTY NA ZAMÓWIENIE - PRALINY - DRINKI

Rodzinnie     Wycieczki i grupy
oferta line   oferta line
rodzinne   grupy
oferta line   oferta line
Góralskie Praliny to idealne miejsce na spędzenie słodkich chwil w rodzinnym gronie. Desery, lody, a w zimie ciepła zapiekanka. Codziennie do naszego lokalu przychodzą całe rodziny, których wspólny weekend dopełnia chwila relaksu spędzona tutaj.   Lokal mieści się w ścisłym centrum przy ulicy Krupówki 38, przez które w sezonie przechodzą setki wycieczek. Nasz lokal jest przygotowany do przyjęcia kilku sporych grup, dzięki czemu jest to idealne miejsce na postój.
     
Sportowo   Biznesowo
oferta line   oferta line
sportowo   biznesowo
oferta line   oferta line
U nas zawsze będziecie mogli zobaczyć wyczekane wydarzenie sportowe i świętować wygrane mecze wraz ze znajomymi. Dzięki wielu kanałom sportowym nie ominie Was żaden mecz czy walka bokserska!   Standardem dobrego lokalu powinna być nie tylko bardzo dobra kawa i jej aromatyczny zapach, ale także dostęp do wi-fi, świeżej gazety i spokojny kąt gdzie można przeprowadzać spotkania biznesowe.
Również profesjonalnie przyrządzony i podany drink w naszym barku schłodzi atmosferę podczas gorących negocjacji i pomoże osiągnąć w nich sukces.


Przyjmujemy zamówienia telefonicznie na okazjonalne torty i desery
Więcej informacji pod numerem telefonu 512 351 736 w godzinach: 8:00 -24:00*

* dotyczy sezonu