Wyjątkowa jakość

Góralskie Praliny - Krupówki 2 to wyjątkowe miejsce w samym sercu miasta, w którym pracują młodzi pełni pasji ludzie gotowi uchylić nieba klientom.
Słyniemy nie tylko z pysznych omletów, które zawsze robione są na bieżąco, a pierwsze jajko jest rozbijane tuż po jego zamówieniu, ale również ze względu na wyjątkową atmosferę jaką z pasją tworzymy od lat. Góralskie Praliny Krupówki 2 to firma z najlepszymi tradycjami cukierniczymi. Nasz Coctail Bar przy ulicy Krupówki 2 (vis a vis Kościoła Najświętszej Rodziny), dokłada wszelkich starań, aby nasze ciasta i desery były zawsze jak najwyższej jakości, dzięki czemu możemy się cieszyć ciągle powiększającym się gronem zadowolonych klientów.Nasza cukiernia to idealne miejsce na spędzenie słodkich chwil w rodzinnym gronie.
Smaczne omlety, naleśniki, gofry z dodatkami, desery, lody. Do naszego lokalu przychodzą całe rodziny, których wspólny weekend dopełnia chwila relaksu spędzona tutaj.
Z prawdziwą dumą realizowaliśmy nawet najbardziej nietuzinkowe torty uświetniające wiele imprez.
Prawdziwa pasja pozwala nam na tworzenie tortów zachwycających nie tylko swoim wspaniałym wyglądem, ale i wybornym smakiem zarówno najmłodszych łasuchów, jak i najbardziej wymagających smakoszy.
fb