Wyjątkowa jakość

Góralskie Praliny Krupówki 38 to miejsce wyjątkowe, łączące ze sobą najlepsze tradycje cukiernicze, wraz z klimatem Zakopanego, a zarazem stanowiące ostoję pomagającą zatrzymać czas, który na ciągle zatłoczonych Krupówkach zdaje się pędzić jak oszalały. Góralskie Praliny Krupówki 38 to prawie dwudziestoletnia tradycja i kunszt w sztuce jaką niewątpliwie stanowią nasze wyroby, których produkcją zajmują się ludzie pełni pasji i wyobraźni, bogaci w doświadczenie w swoich zawodach.

Nasz lokal to nie tylko miejsce pełne drobnych smakołyków, ale także wspaniale dekorowanych tortów i najlepszej kawy, której aromat jest niezapomnianym smakiem i zapachem, w szczególności dla wymagającego kawosza.

Jako firma, której najważniejszym aspektem istnienia są zadowolone podniebienia klientów i kontynuacja tradycji nie istniejącego już, starego Zakopiańskiego Cocktail-Baru, walczymy o dobre imię Krupówek serwując tylko i wyłącznie przekąski i desery najwyższej jakości, zawsze bazując na świeżych produktach najwyższej klasy, dbając równie mocno o wizualne wrażenia naszych deserów, ciast czy tortów.

Wykonujemy torty na wszelkie okazje:
urodziny, imieniny, rocznice, chrzty, komunie, śluby, wieczory panieńskie oraz kawalerskie, imprezy "baby shower", firmowe i inne.

Lubimy wyzwania dlatego staramy się realizować każdy pomysł. Wszystko robimy ręcznie przez co każdy klient ma gwarancję oryginalności co w połączeniu z najwyższej jakości składnikami daje niepowtarzalny smak.Do dyspozycji klientów są stoliki na świeżym powietrzu pod parasolami przy samych Krupówkach, duże sale, na parterze i piętrze oraz ogródek pozwalający odpocząć i skupić się na czytaniu lokalnej prasy, lub skoncentrować nad pracą na komputerze, dzięki darmowemu dostępowi do internetu drogą 1280px-11wifi.png

Głównym celem naszej firmy jest dostarczenie swoim klientom bardzo dobrej jakości wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Pracujemy na najlepszych surowcach z najlepszymi technologami w Europie.Nasze produkty są skierowane do klientów ceniących jakość i dobry smak. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości pięknie dekorowane torty w stylu angielskim, torty okolicznościowe, komunijne, dla dzieci. Poza tym oferujemy ciasta deserowe, ciasta pieczone i ciasteczka.
fb